Automatické kotle

VM 15 (kW 15)

Kotel VM 15 je nejmenší kotel v nabídce pro domácnosti. Je vhodný pro menší domácnosti nebo chaty. Svoji službu odvede levně a úsporně a stále pro Vás bude nenáročný na obsluhu. Můžete si ho objednat v levém i pravém provedení.

VM 25 (kW 26)

Kotel VM 25. Može být náhradou za Váš starý kotel. Je schopen vytápět rodinné domy nebo chaty. Můžete si hoobjednat v levém i pravém provedení.

VM 45 (kW 45)

Kotel VM 45 z řady kotlů určených zejména pro provozovny a domy o více bytových jednotkách. Můžete si ho objednat v levém i pravém provedení.

VM 65 (kW 65)

Kotel VM 65 je schopen vytápět průmyslové objekty, školy a větší obytné domy.

VM 100 (kW 95)

Kotel VM 100 je vyráběn v levém a pravém provedení s násypkou shora. Svou masivní konstrukcí je předurčen pro neustálou dodávku tepla například v obytných domech, skladištích, zahradnictvích, velkých provozovnách a v ostatních průmyslových objektech.

VM 200 (kW 170)

Kotel VM 200 je vyráběn v levém a pravém provedení s násypkou shora. Je předurčen pro svou masivní konstrukcí pro neustálou dodávku tepla například v obytných domech, skladištích, zahradnictvích, velkých provozovnách a v ostatních průmyslových objektech.

VM 300 (kW 255)

Jako druhý nejvýkonnější kotel VM 300 Vám neustále bude levně a úsporně ohřívat vodu ve velkých průmyslových objektech a ve stavbách občanské vybavenosti. Instalovat ho můžete také jako jeden ze zdrojů zapojených v kaskádě až do požadovaného výkonu 2 MW.

VM 500 (kW 430)

Nejvýkonnější kotlem VM 500. Vytopí největší prostory a je určen pro extrémní zatížení. Jeho parametry mu pomáhají dodávat teplo a ohřívat užitkovou vodu levně a úsporně, a to při zachování automatiky a lehké nenáročné obslužnosti.